Нещодавно опубліковані результати перевірки Національного банку України розкрили шокуючі деталі про роль компанії “ДАЙМОНД ПЕЙ” у фінансуванні українських операторів азартних ігор. За звітами журналіста Євгена Плінського, який детально дослідив цю ситуацію, платіжна система “ДАЙМОНД ПЕЙ” стала не лише ключовим інструментом поповнення рахунків, але й сприяла уникненню юридичних обмежень, зберігаючи та переказуючи значні суми коштів на рахунки операторів, які підпадали під судовий арешт.

Брудні Ігри про Даймонд Пей

За даними Національного банку України (НБУ), у 2023 році 70% усіх гральних платежів у країні проходили через цю платіжну систему. З восьми клієнтів компанії сім є організаторами азартних ігор, яким «Даймонд Пей» надає послуги з поповнення клієнтських рахунків та виплат виграшів. Монополія почала формуватися з четвертого кварталу 2022 року, коли кількість переказів гральних грошей через цю платіжну систему почала швидко зростати.

Дані перевірок НБУ по Даймод Пей

Як зазначає Плінський, особливо цікавий аспект діяльності «Даймонд Пей» полягає в її ролі у допомозі операторам обходити судові арешти рахунків. Коли суд заблокував рахунки Pin-UP та Vbet, на яких було майже три мільярди гривень, платіжна система не переводила гроші на ці рахунки, а накопичувала їх. Гравцям пояснювали це технічними збоями та тимчасовими проблемами, заохочуючи їх продовжувати грати та витрачати гроші.

Цитата про документальне підвердження порушення Даймод Пей

ТОВ «Даймонд Пей» чекала, поки оператори знайдуть можливість відкрити нові рахунки, на які не поширюються судові арешти та блокування фінмоніторингу. Лише за період з 19 по 24 квітня 2024 року на нові рахунки було зараховано понад 1,1 мільярда гривень, з яких більшість була перерахована на рахунки «Даймонд Пей» для подальших виплат учасникам. Це підтверджують результати перевірок НБУ, Фінмоніторингу та інших органів.

Як стверджує Євген Плінський, факти, виявлені під час перевірок, свідчать про те, що службові особи «Даймонд Пей» сприяли обходу обмежувальних заходів, прийнятих для запобігання легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та розповсюдженню зброї масового знищення. Цей випадок підкреслює небезпечні стосунки між платіжною системою та гральними операторами. 

«Даймонд Пей» фактично допомогла російським операторам Pin-UP та Vbet не просто врятувати за п’ять днів мільярд гривень, а й швидко вивести ці кошти з нових рахунків на так звані «виграші» людей.

Як резюмує Євген Плінський, діяльність «Даймонд Пей» демонструє складну мережу фінансових маніпуляцій у гральній індустрії України. Попри виявлені порушення та підтверджені факти допомоги російським операторам, компанія продовжує працювати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Популярні казино
Cosmobet: Бонус – 150% за депозит від 100 грн
Вітальний бонус 100 грн

Вітальний бонус до 200 000₴ + 300 FS