КРАІЛ запустила масштабну кампанію соціальної реклами, спрямовану на інформування громадян про небезпеки участі в нелегальних азартних іграх. Рекламні щити з’явилися в кількох містах України, включаючи Київ, Тернопіль, Чернівці, Кропивницький, Рівне, Полтаву та Одесу.

Рекламний банер

Антон Кучухідзе, голова Ukrainian Gambling Council, у своїй статті для “Українських Новин” підкреслює важливість таких ініціатив. Він зазначає, що ця кампанія демонструє розуміння регулятором необхідності медійної боротьби саме проти нелегальних операторів, а не проти ліцензованих організаторів, які сплачують значні податки та ліцензійні платежі до державного бюджету.

Антон зазначає:

“Із моменту легалізації азартних ігор це, мабуть, наймасштабніша інформаційна кампанія, спрямована проти нелегального гемблінгу.” 

Кампанія має на меті:

  1. Інформувати населення про основні ризики гри на нелегальних вебсайтах, включаючи можливе фінансування держави-агресора, відсутність гарантій виплати виграшів та ризик використання персональних даних гравців у злочинних цілях.
  2. Нагадати громадянам про важливість розрізнення легального та нелегального онлайн-гемблінгу, заохочуючи їх перевіряти легальність платформ перед початком гри.
  3. Запобігти зміцненню позицій нелегального гемблінгу в Україні шляхом зменшення кількості гравців на нелегальних платформах.

Кучухідзе також звертає увагу на контраст між цією позитивною ініціативою та недавніми законодавчими пропозиціями щодо обмеження реклами легальних азартних ігор. На його думку, такі обмеження можуть мати зворотний ефект, надаючи нелегальним операторам більше свободи для реклами своїх послуг через неофіційні канали.

Хоча одна рекламна кампанія не може повністю розв’язати проблему нелегального гемблінгу чи лудоманії, вона є важливим кроком у правильному напрямку. Кампанія КРАІЛ підкреслює необхідність підтримки легального ринку азартних ігор та боротьби з нелегальними операторами, впевнений Кучухідзе.

Тому залишається сподіватися, що ця ініціатива КРАІЛ стане прикладом для інших державних органів у розробці ефективних стратегій регулювання ринку азартних ігор, які сприятимуть розвитку легального сектору, захищаючи при цьому інтереси громадян та держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Популярні казино
Cosmobet: Бонус – 150% за депозит від 100 грн
Вітальний бонус 100 грн

Вітальний бонус до 200 000₴ + 300 FS